Home

ατμός Επιδεικνύω οξύ αγωνας αεκ σημερα γαλανοπουλος Βιρμανία Χαλαρά πλακάτ

ΑΕΚ: Κάνει... αγώνα για τα πλέι-οφ ο Γαλανόπουλος | SDNA

ΑΕΚ: Στην αποστολή για ΟΦΗ ο Γαλανόπουλος, επιστρέφει μετά από δέκα μήνες

Ντιναμό Ζάγκρεμπ-ΑΕΚ 1-2: Ο Γαλανόπουλος σκοράρει στο 90ο λεπτό και  αφιερώνει το γκολ στον δολοφονημένο Μιχάλη - Newsbeast
Ντιναμό Ζάγκρεμπ-ΑΕΚ 1-2: Ο Γαλανόπουλος σκοράρει στο 90ο λεπτό και αφιερώνει το γκολ στον δολοφονημένο Μιχάλη - Newsbeast

ΑΕΚ: Ξέσπασε ο Γαλανόπουλος - «Η υψωμένη μας γροθιά θα σας αγγίζει πάντα» -  Newsbomb - Ειδησεις - News
ΑΕΚ: Ξέσπασε ο Γαλανόπουλος - «Η υψωμένη μας γροθιά θα σας αγγίζει πάντα» - Newsbomb - Ειδησεις - News

Παναιτωλικός-ΑΕΚ: H μεγάλη επιστροφή του Γαλανόπουλου - Τα στιγμιότυπα της  αναμέτρησης (videos) - Onsports.gr
Παναιτωλικός-ΑΕΚ: H μεγάλη επιστροφή του Γαλανόπουλου - Τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης (videos) - Onsports.gr

Η ανάρτηση του Γαλανόπουλου για τον αγώνα ειρήνης της ΑΕΚ στο Βελιγράδι  (ΦΩΤΟ)
Η ανάρτηση του Γαλανόπουλου για τον αγώνα ειρήνης της ΑΕΚ στο Βελιγράδι (ΦΩΤΟ)

Ντιναμό Ζάγκρεμπ - ΑΕΚ: Ο πανηγυρισμός του Γαλανόπουλου με το περιβραχιόνιο  προς το πέταλο των Κροατών
Ντιναμό Ζάγκρεμπ - ΑΕΚ: Ο πανηγυρισμός του Γαλανόπουλου με το περιβραχιόνιο προς το πέταλο των Κροατών

ΑΕΚ: Αυτή είναι η αποστολή κόντρα στον Παναιτωλικό

ΑΕΚ - Άγιαξ LIVE STREAMING: Δείτε ΕΔΩ τον αγώνα σήμερα (05/10/2023) -  xristika.gr
ΑΕΚ - Άγιαξ LIVE STREAMING: Δείτε ΕΔΩ τον αγώνα σήμερα (05/10/2023) - xristika.gr

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Τα τρία φάουλ του Γαλανόπουλου μέσα σε οκτώ λεπτά (vid)  | Sportal.gr
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Τα τρία φάουλ του Γαλανόπουλου μέσα σε οκτώ λεπτά (vid) | Sportal.gr

ΑΕΚ: Μέσα ο Φαν Βέερτ, εκτός ο Γαλανόπουλος κόντρα στον ΟΦΗ

ΑΕΚ: Κώστας Γαλανόπουλος, έναν χρόνο μετά... - to10.gr

ΑΕΚ μεταγραφές: Ο Γαλανόπουλος θα είναι ο ρυθμιστής για την τελική  διαμόρφωση της μεσαίας γραμμής
ΑΕΚ μεταγραφές: Ο Γαλανόπουλος θα είναι ο ρυθμιστής για την τελική διαμόρφωση της μεσαίας γραμμής

Γαλανόπουλος: «Η υψωμένη μας γροθιά θα σας αγγίζει πάντα» - AEK1924.gr

AEK: Ο Γολγοθάς του Γαλανόπουλου έχει ακόμα αρκετό ανήφορο

Γαλανόπουλος: Ανατροπή και ανανέωση με την ΑΕΚ!

Χωρίς πέντε «βασικούς» η ΑΕΚ, με Σιντιμπέ και Γαλανόπουλο στις Σέρρες -  Lamia Sports
Χωρίς πέντε «βασικούς» η ΑΕΚ, με Σιντιμπέ και Γαλανόπουλο στις Σέρρες - Lamia Sports

ΑΕΚ: Μάνταλος-Γαλανόπουλος προληπτικά εκτός αγώνα με Μπριζ

Αεκ: Νίκη με 2-1 - Συγκλονιστικός Γαλανόπουλος, ύψωσε στον ουρανό το μαύρο  περιβραχιόνιο μετά το νικητήριο γκολ
Αεκ: Νίκη με 2-1 - Συγκλονιστικός Γαλανόπουλος, ύψωσε στον ουρανό το μαύρο περιβραχιόνιο μετά το νικητήριο γκολ

ΑΕΚ: Η αφιέρωση του Γαλανόπουλου | in.gr

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-2: Χ-ορταστικό ντέρμπι στην Τούμπα - Τα καλύτερα στιγμιότυπα -  24.01.2021, Sputnik Ελλάδα
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-2: Χ-ορταστικό ντέρμπι στην Τούμπα - Τα καλύτερα στιγμιότυπα - 24.01.2021, Sputnik Ελλάδα

Γαλανόπουλος: «Αν είχαμε ακόμη δυο λεπτά...» (ΒΙΝΤΕΟ) | Κitenimerosi.gr

ΑΕΚ: Δίχως Γαλανόπουλο - Λιβάι Γκαρσία η 22μελης αποστολή για τον αγώνα με  την Λαμία - Fosonline
ΑΕΚ: Δίχως Γαλανόπουλο - Λιβάι Γκαρσία η 22μελης αποστολή για τον αγώνα με την Λαμία - Fosonline

Ανανέωση συμβολαίου για τον Κώστα Γαλανόπουλο! < ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | AEK F.C.  Official Web Site
Ανανέωση συμβολαίου για τον Κώστα Γαλανόπουλο! < ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | AEK F.C. Official Web Site