Home

Ραντεβού Χαχαχα ορχήστρα αγώνα μπάσκετ καθυστέρησε λόγω των οπαδών στέγη Σάπιος Περσεύς

Παναθηναϊκός: Ο λόγος που καθυστερεί το «τεσσάρι» | ΣΚΑΪ

Καθυστέρηση στο Κλερμόν-Μαρσέιγ λόγω συμπλοκής οπαδών με την αστυνομία  (vid) - to10.gr
Καθυστέρηση στο Κλερμόν-Μαρσέιγ λόγω συμπλοκής οπαδών με την αστυνομία (vid) - to10.gr

Ιωνικός - ΑΕΚ: Καθυστέρηση στο τζάμπολ εξαιτίας πανό για τα Τέμπη

ΠΑΣ Γιάννινα- Ολυμπιακός: Καθυστέρηση στην έναρξη του αγώνα λόγω πανό

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Καθυστέρηση στην έναρξη του αγώνα λόγω πανό οπαδών του  ΠΑΟΚ κατά του Βαγγέλη Μαρινάκη | Gazzetta
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Καθυστέρηση στην έναρξη του αγώνα λόγω πανό οπαδών του ΠΑΟΚ κατά του Βαγγέλη Μαρινάκη | Gazzetta

Το Φύλλο Αγώνα 1ου τελικού: Διακοπή λόγω δακρυγόνων - Μπάσκετ - Ελλάδα -  Ολυμπιακός Μπάσκετ - Παναθηναϊκός Μπάσκετ | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Το Φύλλο Αγώνα 1ου τελικού: Διακοπή λόγω δακρυγόνων - Μπάσκετ - Ελλάδα - Ολυμπιακός Μπάσκετ - Παναθηναϊκός Μπάσκετ | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Aris Thessaloniki B.C. Retro - Ο Μάρτης του 1997 είναι ίσως από τους  χειρότερους στην ιστορία του συλλόγου. Στο ποδόσφαιρο οι εκτός έδρας ήττες  από Παναθηναϊκό (1-0), ΠΑΟΚ (2-1), ΑΕΚ (5-1) και
Aris Thessaloniki B.C. Retro - Ο Μάρτης του 1997 είναι ίσως από τους χειρότερους στην ιστορία του συλλόγου. Στο ποδόσφαιρο οι εκτός έδρας ήττες από Παναθηναϊκό (1-0), ΠΑΟΚ (2-1), ΑΕΚ (5-1) και

Με καθυστέρηση το τζάμπολ του αγώνα Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού | HuffPost  Greece ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Με καθυστέρηση το τζάμπολ του αγώνα Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού | HuffPost Greece ΚΟΙΝΩΝΙΑ

Σοβαρά επεισόδια μεταξύ οπαδών της ΑΕΚ και Ιταλών στα Άνω Λιόσια! -  Eurohoops
Σοβαρά επεισόδια μεταξύ οπαδών της ΑΕΚ και Ιταλών στα Άνω Λιόσια! - Eurohoops

Ιωνικός - ΑΕΚ: Καθυστέρηση στην έναρξη λόγω ενός πανό για το δυστύχημα στα  Τέμπη | Gazzetta
Ιωνικός - ΑΕΚ: Καθυστέρηση στην έναρξη λόγω ενός πανό για το δυστύχημα στα Τέμπη | Gazzetta

Καθυστέρηση στο τζάμπολ του Ιωνικός - ΑΕΚ εξαιτίας ενός πανό για τα Τέμπη

Δεν έγινε χρήση δακρυγόνων» λέει η Αστυνομία που κάνει λόγο για  αναθυμιάσεις από φωτοβολίδες και καπνογόνα οπαδών του Ολυμπιακού | Έθνος
Δεν έγινε χρήση δακρυγόνων» λέει η Αστυνομία που κάνει λόγο για αναθυμιάσεις από φωτοβολίδες και καπνογόνα οπαδών του Ολυμπιακού | Έθνος

Ιωνικός-ΑΕΚ: Καθυστέρηση στο τζάμπολ λόγω ενός πανό για τα Τέμπη! |  Novasports
Ιωνικός-ΑΕΚ: Καθυστέρηση στο τζάμπολ λόγω ενός πανό για τα Τέμπη! | Novasports

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός: Δακρυγόνα και καθυστέρηση στον πρώτο τελικό της  Basket League | LiFO
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός: Δακρυγόνα και καθυστέρηση στον πρώτο τελικό της Basket League | LiFO

Επεισόδια και ξύλο στον αγώνα μπάσκετ γυναικών Πανιώνιος-Ολυμπιακός | Το  Κουτί της Πανδώρας
Επεισόδια και ξύλο στον αγώνα μπάσκετ γυναικών Πανιώνιος-Ολυμπιακός | Το Κουτί της Πανδώρας

Τα πανό στο άδειο ΟΑΚΑ! (φώτος) | Kerkida.net

EuroLeague: Οπαδοί της Φενέρ ζητούσαν την παραίτηση του Ερντογάν στον αγώνα  με τη Βίρτους (vid) | Gazzetta
EuroLeague: Οπαδοί της Φενέρ ζητούσαν την παραίτηση του Ερντογάν στον αγώνα με τη Βίρτους (vid) | Gazzetta

Επεισόδια στο Αρτάκης προκάλεσαν οπαδοί του Ολυμπιακού στον αγώνα Μπάσκετ  Γυναικών | NSTv - O MEDIA Οργανισμός της Νέας Σμύρνης
Επεισόδια στο Αρτάκης προκάλεσαν οπαδοί του Ολυμπιακού στον αγώνα Μπάσκετ Γυναικών | NSTv - O MEDIA Οργανισμός της Νέας Σμύρνης

Ιωνικός - ΑΕΚ: Καθυστέρηση έναρξης για πανό που αφορούσε την τραγωδία στα  Τέμπη - ΠΑΟΚ
Ιωνικός - ΑΕΚ: Καθυστέρηση έναρξης για πανό που αφορούσε την τραγωδία στα Τέμπη - ΠΑΟΚ

Ρεάλ Μαδρίτης: Επίθεση προς την UEFA για τις αποζημιώσεις των οπαδών |  Sportal.gr
Ρεάλ Μαδρίτης: Επίθεση προς την UEFA για τις αποζημιώσεις των οπαδών | Sportal.gr

Ηρακλής – ΠΑΟΚ: Με 40 λεπτά καθυστέρηση άρχισε το τρίτο δεκάλεπτο, λόγω  υπεράριθμων θεατών (vid)
Ηρακλής – ΠΑΟΚ: Με 40 λεπτά καθυστέρηση άρχισε το τρίτο δεκάλεπτο, λόγω υπεράριθμων θεατών (vid)

Πανερυθραϊκός-Ηρακλής:Κατάληψη από τους οπαδούς του Γηραιού - Μπάσκετ -  Ελλάδα Α2 / Β / Γ Εθνική - Ηρακλής | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Πανερυθραϊκός-Ηρακλής:Κατάληψη από τους οπαδούς του Γηραιού - Μπάσκετ - Ελλάδα Α2 / Β / Γ Εθνική - Ηρακλής | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ιωνικός: Το πανό για τα Τέμπη και η ατάκα Μαυροκεφαλίδη - Μπάσκετ - Ελλάδα  - A.E.K. - Ιωνικός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Ιωνικός: Το πανό για τα Τέμπη και η ατάκα Μαυροκεφαλίδη - Μπάσκετ - Ελλάδα - A.E.K. - Ιωνικός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Basket League: Το πανό για τα Τέμπη που έφερε καθυστέρηση στην έναρξη του  Ιωνικός – ΑΕΚ - Newsbeast
Basket League: Το πανό για τα Τέμπη που έφερε καθυστέρηση στην έναρξη του Ιωνικός – ΑΕΚ - Newsbeast

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Τι έχουν δει τα μάτια μας

Οπαδοί της ΑΕΛ αρνήθηκαν να κατεβάσουν πανό με 57 φέρετρα πριν από το ματς  με την Καρδίτσα – Έγινε κανονικά η σέντρα | Sportal.gr
Οπαδοί της ΑΕΛ αρνήθηκαν να κατεβάσουν πανό με 57 φέρετρα πριν από το ματς με την Καρδίτσα – Έγινε κανονικά η σέντρα | Sportal.gr

Basket League: Στις 30 Μαρτίου το Προμηθέας – ΑΕΚ

Με χτύπησαν στα γεννητικά όργανα», έγραψε ο Ιταλός διαιτητής στο Φύλλο Αγώνα!  (pic) | SDNA
Με χτύπησαν στα γεννητικά όργανα», έγραψε ο Ιταλός διαιτητής στο Φύλλο Αγώνα! (pic) | SDNA

Ηρακλής-ΠΑΟΚ: Καθυστέρηση στο δεύτερο ημίχρονο λόγω υπεράριθμων! (vid) -  Basketa.gr
Ηρακλής-ΠΑΟΚ: Καθυστέρηση στο δεύτερο ημίχρονο λόγω υπεράριθμων! (vid) - Basketa.gr

Βίντεο: Εισβολή οπαδών και πολύ ξύλο σε αγώνα στη Βολιβία που δεν θα έπρεπε  να έχει θεατές
Βίντεο: Εισβολή οπαδών και πολύ ξύλο σε αγώνα στη Βολιβία που δεν θα έπρεπε να έχει θεατές