Home

Υγρασία Διάθερμος Κατόρθωμα καθυστερησεις μεσα στις καθυστερήσεις ποδόσφαιρο Ντομάτα γροθιά καρδιά

Άμυνα, καθυστερήσεις, αποδοκιμασίες, προπαγάνδα - Oficrete.gr - Ανάψαμε  φωτιά...
Άμυνα, καθυστερήσεις, αποδοκιμασίες, προπαγάνδα - Oficrete.gr - Ανάψαμε φωτιά...

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός: Γι' αυτό κρατήθηκαν παραπάνω καθυστερήσεις στην Τούμπα

Βρείτε το λάθος: 5 λεπτά καθυστερήσεις στην Τούμπα, 2-2 ο ΠΑΟΚ στο 97'! -  Ποδόσφαιρο - gavros.gr
Βρείτε το λάθος: 5 λεπτά καθυστερήσεις στην Τούμπα, 2-2 ο ΠΑΟΚ στο 97'! - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

Super League: H «κατάρα» των καθυστερήσεων ξαναχτύπησε τον Πανσερραϊκό

Super League 1: «Λύτρωση» με πέναλτι στις καθυστερήσεις για τον Παναθηναϊκό  (0-1) στα Γιάννενα
Super League 1: «Λύτρωση» με πέναλτι στις καθυστερήσεις για τον Παναθηναϊκό (0-1) στα Γιάννενα

Η αλήθεια για τις καθυστερήσεις στο γκολ του Ολυμπιακού - Κώστας  Νικολακόπουλος - Ολυμπιακός - Αρθρογραφίες | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Η αλήθεια για τις καθυστερήσεις στο γκολ του Ολυμπιακού - Κώστας Νικολακόπουλος - Ολυμπιακός - Αρθρογραφίες | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

10 τρόποι με τους οποίους οι παίκτες κάνουν καθυστερήσεις!

Θέατρο', καθυστερήσεις, διαμαρτυρίες: Οι 9 'σκοτεινές' πρακτικές του  ποδοσφαίρου | Contra.gr
Θέατρο', καθυστερήσεις, διαμαρτυρίες: Οι 9 'σκοτεινές' πρακτικές του ποδοσφαίρου | Contra.gr

La Liga: Νίκη στις καθυστερήσεις για Σοσιεδάδ | Sportime

Στις καθυστερήσεις «έσωσε» τον βαθμό ο Παναθηναϊκός κόντρα στον ΠΑΟΚ | ΕΦΣΥΝ

Φοβού τον ΟΦΗ των καθυστερήσεων | SDNA

ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΙΣ… ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ | PANATHINAIKOS FC OFFICIAL WEB SITE

Γκρέμιο-Κορίνθιανς: Έδειξε καθυστερήσεις μέσα στις καθυστερήσεις ο τέταρτος  διαιτητής (VIDEO) : aek365
Γκρέμιο-Κορίνθιανς: Έδειξε καθυστερήσεις μέσα στις καθυστερήσεις ο τέταρτος διαιτητής (VIDEO) : aek365

Τέζαρε τον Άρη στις καθυστερήσεις η Λαμία : aek365

Ολυμπιακός: Το γκολ (από και) της Ναντ στις καθυστερήσεις και το γκολ που  δέχεται από τη Φράιμπουργκ στις καθυστερήσεις (vids)
Ολυμπιακός: Το γκολ (από και) της Ναντ στις καθυστερήσεις και το γκολ που δέχεται από τη Φράιμπουργκ στις καθυστερήσεις (vids)

ΠΙΚΡΗ ΗΤΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ | PANATHINAIKOS FC OFFICIAL WEB SITE

Ισόπαλο το ντέρμπι στον αιωνίων στη Λεωφόρο – Ακυρώθηκαν δύο γκολ του  Παναθηναϊκού – Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με πέναλτι
Ισόπαλο το ντέρμπι στον αιωνίων στη Λεωφόρο – Ακυρώθηκαν δύο γκολ του Παναθηναϊκού – Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με πέναλτι

Super League: Με γκολ στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων γλίτωσε ο Ολυμπιακό -  3-2 τον ΠΑΣ Γιάννινα
Super League: Με γκολ στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων γλίτωσε ο Ολυμπιακό - 3-2 τον ΠΑΣ Γιάννινα

Κηφισιά – Λαμία 1-1: Γλύτωσαν (ξανά) στις καθυστερήσεις οι νεοφώτιστοι |  in.gr
Κηφισιά – Λαμία 1-1: Γλύτωσαν (ξανά) στις καθυστερήσεις οι νεοφώτιστοι | in.gr

Γιατί καθυστερεί του Ράις στην Άρσεναλ; | Sportime

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 2-1: Από την ψυχρολουσία στον θρίαμβο, μέσα στις  καθυστερήσεις!
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 2-1: Από την ψυχρολουσία στον θρίαμβο, μέσα στις καθυστερήσεις!