Γυμναστικός Σύλλογος Αγίας Παρασκεύης - Καλαθοσφαίριση Γυναικών - Σελίδα 3  από 118 - Γυμναστικός Σύλλογος Αγίας Παρασκεύης
Γυμναστικός Σύλλογος Αγίας Παρασκεύης - Καλαθοσφαίριση Γυναικών - Σελίδα 3 από 118 - Γυμναστικός Σύλλογος Αγίας Παρασκεύης

Γκολ ο Δασκαλόπουλος στο 3-0 της ΑΕΚ επί του Πανιωνίου - Sportcaster.gr

Πέρασε η ΑΕΚ από το Πανθεσσαλικό, 3-2 τον Βόλο - Zougla

ΑΕΚ - Ολυμπιακός 1-3: Ερυθρόλευκη άλωση της «Αγίας Σοφιάς» και με 10  παίκτες - Γλέντι μέχρι το ξημέρωμα (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ) | EviaZoom.gr - Εύβοια  News
ΑΕΚ - Ολυμπιακός 1-3: Ερυθρόλευκη άλωση της «Αγίας Σοφιάς» και με 10 παίκτες - Γλέντι μέχρι το ξημέρωμα (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ) | EviaZoom.gr - Εύβοια News

Παρασκευή 16/9 θα παίξει με την ΑΕΚ ο Παναιτωλικός λόγω Αγίας Σοφίας

Στις 3 Οκτωβρίου μπαίνει στην «Αγιά Σοφιά» η ΑΕΚ! | Ειδήσεις

ΑΕΚ: Πρόκριση θρίλερ στις καθυστερήσεις! 2-2 στο 92ο λεπτό του αγώνα με τη  Ντιναμό Ζάγκρεμπ - eviaonline
ΑΕΚ: Πρόκριση θρίλερ στις καθυστερήσεις! 2-2 στο 92ο λεπτό του αγώνα με τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ - eviaonline

Σε καλό δρόμο η ΑΕΚ 3-0 τον Βόλο στο Πανθεσσαλικό Στάδιο - «Εθνικός Κήρυκας»

Futsal: Για το διπλό στην Αγία Παρασκευή η ΑΕΚ : aek365

Κύπελλο Ελλάδας, ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-0: Τριάρα… μισή πρόκριση στον τελικό! -  Newsbomb - Ειδησεις - News
Κύπελλο Ελλάδας, ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-0: Τριάρα… μισή πρόκριση στον τελικό! - Newsbomb - Ειδησεις - News

Τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου με Ιωνικό η ΑΕΚ - Όλα δείχνουν… «Αγια-Σοφιά Opap  Arena»!
Τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου με Ιωνικό η ΑΕΚ - Όλα δείχνουν… «Αγια-Σοφιά Opap Arena»!

Μπράιτον - ΑΕΚ 2-3: Τρέλα και παράνοια στην Αγγλία, της Ένωσης οι αετοί  κατασπάραξαν τους γλάρους - PRIME SPORT 22/09/2023
Μπράιτον - ΑΕΚ 2-3: Τρέλα και παράνοια στην Αγγλία, της Ένωσης οι αετοί κατασπάραξαν τους γλάρους - PRIME SPORT 22/09/2023

Εφημερίδα Η Ώρα των Σπορ - 13/12/2021

ΑΕΚ: Πάει για Δευτέρα το πρώτο ματς στην «Opap Arena» - Ποδόσφαιρο -  Stoiximan Super League - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ: Πάει για Δευτέρα το πρώτο ματς στην «Opap Arena» - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

AGIA PARASKEVI FC - FC AEK 3-5 (U14 ) - YouTube

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-0: Με το ένα πόδι στον τελικό του κυπέλλου Ελλάδας –  Δείτε τα γκολ - Sports - Athens magazine
ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-0: Με το ένα πόδι στον τελικό του κυπέλλου Ελλάδας – Δείτε τα γκολ - Sports - Athens magazine

Μπράιτον - ΑΕΚ 2-3: Οι καλύτερες φάσεις και τα γκολ από το έπος της Ένωσης  (vid) - GRANDSPORT
Μπράιτον - ΑΕΚ 2-3: Οι καλύτερες φάσεις και τα γκολ από το έπος της Ένωσης (vid) - GRANDSPORT

Μπράιτον - ΑΕΚ 2-3: Τα highlights της μυθικής νίκης της Ένωσης στην Αγγλία  (Video) - PRIME SPORT 22/09/2023
Μπράιτον - ΑΕΚ 2-3: Τα highlights της μυθικής νίκης της Ένωσης στην Αγγλία (Video) - PRIME SPORT 22/09/2023