Αυτομάτως δουλειά Ξεβάφω video το πεναλτι τησ αεκ προξενιτής Θωρηκτό Απειρο

ΑΕΚ: Το πέναλτι που κέρδισε στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό | Sportal.gr

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Η φάση που ζήτησαν πέναλτι οι «ερυθρόλευκοι» - Fosonline

ΑΕΚ - Ατρόμητος 1-0: Λύτρωση με πέναλτι στις καθυστερήσεις - ΒΙΝΤΕΟ

ΑΕΚ – Βέλεζ 2-3 (πεν., 1-0 κ.α. και παρ): Αποκλεισμός στα πέναλτι (+video)  – Sportstonoto
ΑΕΚ – Βέλεζ 2-3 (πεν., 1-0 κ.α. και παρ): Αποκλεισμός στα πέναλτι (+video) – Sportstonoto

ΑΕΚ- Πανσερραϊκός: Δεν δόθηκε πέναλτι στους φιλοξενούμενους! (video) -  ThesSports
ΑΕΚ- Πανσερραϊκός: Δεν δόθηκε πέναλτι στους φιλοξενούμενους! (video) - ThesSports

ΒΙΝΤΕΟ: Τα δυο γκολ και το χαμένο πέναλτι στο ΑΕΚ-Μακάμπι

Ολυμπιακός - ΑΕΚ: Το VIDEO με το πέναλτι που κέρδισε ο Βίντα κι έκανε γκολ  ο Γκαρσία για το οποίο διαμαρτύρονται οι Πειραιώτες
Ολυμπιακός - ΑΕΚ: Το VIDEO με το πέναλτι που κέρδισε ο Βίντα κι έκανε γκολ ο Γκαρσία για το οποίο διαμαρτύρονται οι Πειραιώτες

Πανένκα» από Γκατσίνοβιτς και 2-1 η ΑΕΚ με πέναλτι (video) - The Opinion

ΑΕΚ-Ατρόμητος 1-0: Άνοιξε το σκορ με πέναλτι του Άμραμπατ (video) - The  Opinion
ΑΕΚ-Ατρόμητος 1-0: Άνοιξε το σκορ με πέναλτι του Άμραμπατ (video) - The Opinion

Το γκολ της ΑΕΚ με το πέναλτι του Αμραμπατ στο 94' ΒΙΝΤΕΟ | Ειδήσεις

AEK - Ολυμπιακός: Πήρε πίσω ο διαιτητής το πέναλτι που έδωσε αρχικά στην ΑΕΚ  (video) | Novasports
AEK - Ολυμπιακός: Πήρε πίσω ο διαιτητής το πέναλτι που έδωσε αρχικά στην ΑΕΚ (video) | Novasports

Το πέναλτι-φάντασμα που πήρε η ΑΕΚ (video) – REDNEWS.gr

ΒΙΝΤΕΟ: Το πέναλτι που ΖΗΤΗΣΕ η ΠΑΕΕΚ και το πέναλτι της ΑΕΚ | Thema Sports  Αθλητικές Ειδήσεις
ΒΙΝΤΕΟ: Το πέναλτι που ΖΗΤΗΣΕ η ΠΑΕΕΚ και το πέναλτι της ΑΕΚ | Thema Sports Αθλητικές Ειδήσεις

Προηγήθηκε με πέναλτι η ΑΕΚ (videos) | inpaok.com

Conference League: Πικρός αποκλεισμός στα πέναλτι για την ΑΕΚ (video)

ΒΙΝΤΕΟ - Βαρούχας - «Δεν δόθηκε καθαρό πέναλτι στην ΑΕΚ» | Filathlos.gr |  Το Εγκυρότερο Αθλητικό Blog!
ΒΙΝΤΕΟ - Βαρούχας - «Δεν δόθηκε καθαρό πέναλτι στην ΑΕΚ» | Filathlos.gr | Το Εγκυρότερο Αθλητικό Blog!

ΑΕΚ – Άρης: Τι λέει η UEFA για φάσεις όπως αυτή των Αθανασιάδη – Φαμπιάνο –  Υπάρχει πέναλτι;
ΑΕΚ – Άρης: Τι λέει η UEFA για φάσεις όπως αυτή των Αθανασιάδη – Φαμπιάνο – Υπάρχει πέναλτι;

Το πέναλτι που ζήτησε η ΑΕΚ (VIDEO) : aek365

ΑΕΚ: Λύτρωση με πέναλτι στις καθυστερήσεις - 1-0 τον Ατρόμητο [βιντεο] -  Ελεύθερος Τύπος
ΑΕΚ: Λύτρωση με πέναλτι στις καθυστερήσεις - 1-0 τον Ατρόμητο [βιντεο] - Ελεύθερος Τύπος

ΒΙΝΤΕΟ: Πέναλτι το VAR, γκολ ο Τρίσκο, μειώνει σε 2-1 η ΑΕΚ - Super Sport  FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα
ΒΙΝΤΕΟ: Πέναλτι το VAR, γκολ ο Τρίσκο, μειώνει σε 2-1 η ΑΕΚ - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα

Άνοιξε το σκορ με πέναλτι η ΑΕΚ (video) | Novasports

Νέο πέναλτι-φάντασμα πήρε η ΑΕΚ (video) – REDNEWS.gr

ΑΕΚ - Άρης: Το πέναλτι που ζήτησαν οι φιλοξενούμενοι (video) - Onsports.gr

Super League: Με κερδισμένο πέναλτι Μάνταλου στις καθυστερήσεις και βασικό  Αθανασιάδη λύγισε Ατρόμητο η ΑΕΚ στην Αγια Σοφια (+video) | Thrakisports
Super League: Με κερδισμένο πέναλτι Μάνταλου στις καθυστερήσεις και βασικό Αθανασιάδη λύγισε Ατρόμητο η ΑΕΚ στην Αγια Σοφια (+video) | Thrakisports

ΑΕΚ - Πανσερραϊκός: Το πέναλτι που πήρε πίσω μέσω VAR ο Γκορτσίλας

ΑΕΚ: 6 πέναλτι, 4 διαφορετικοί εκτελεστές (VIDEO)

ΑΕΚ-Ολυμπιακός: Διπλό πέναλτι σε Ελίασον-Ρότα από Κίνι, πήρε πίσω το πέναλτι  ο Ντίας! (VIDEO)
ΑΕΚ-Ολυμπιακός: Διπλό πέναλτι σε Ελίασον-Ρότα από Κίνι, πήρε πίσω το πέναλτι ο Ντίας! (VIDEO)

Sportdog.gr | Χαμός στην Ρουμανία - Έδωσε με VAR το πέναλτι που ζήτησε ο  ΠΑΟ με την ΑΕΚ - Δείτε το ΒΙΝΤΕΟ!
Sportdog.gr | Χαμός στην Ρουμανία - Έδωσε με VAR το πέναλτι που ζήτησε ο ΠΑΟ με την ΑΕΚ - Δείτε το ΒΙΝΤΕΟ!